بازی انفجار در سایت تک شوت
نوشته شده توسط : rabert

سایت تک شوت بازی انفجار

اگر به دنبال پول در آوردن از طریق بازی انفجار آنلاین هستید و به هیجان علاقه مندید و شخصیتی ریسک پذیر دارید، بازی انفجار در سایت تک شوت بت می تواند برای شما سرگرم کننده و البته درآمد زا باشد!

سایت تک شوت بازی انفجار

بازی انفجار از دسته بازی های بسیار هیجان انگیز آنلاین در سایت پیش بینی تک شوت است که می توانید توسط آن به ضریب های بالای پیش بینی دسترسی پیدا کنید و بار ها و به راحتی برنده پول شوید.

الگوریتم های بازی انفجار آنلاین

جالب است بدانید الگوریتم های بازی انفجار از فرمول های کاملا تصادفی استفاده می کنند و برنده شدن شما تا حد زیادی به شانس و شاید اندکی هم به طمع شما بستگی داشته باشد! اما نحوه این بازی چگونه است؟ در ادامه به معرفی بیشتر این بازی خواهیم پرداخت.

در مرحله اول که وارد صفحه بازی می شوید، با یک صفحه ساده و یک دکمه جهت شلیک و یا انفجار رو به رو می شوید. با اعلام آمادگی و پس از گذشت شمارش معکوس چند ثانیه ای، با کلیک بر روی دکمه شلیک یا انفجار، گوی شانس شما پرتاب خواهد شد! گوی از ضریب صفر شروع به حرکت خواهد کرد و تا زمانی که شما اراده کنید به راه خود ادامه خواهد داد.

همزمان با اوج گرفتن گوی، ضریب شانس شما به شکل مستمر و پی در پی افزایش خواهد یافت. این ضریب تا زمان کلیک و دستور توقف شما همچنان ادامه خواهد یافت.

درست در نقطه ای که شما دستور توقف توپ را می دهید، گوی در یک مشخص، و در یک نقطه با ضریبی که برای شما قابل مشاهده است متوقف شده و شما به ضریب پیشبینی خود خواهید رسید.

نکته چالش بر انگیز در اینجاست که شما باید به درستی حدس بزنید که گوی را در کدام نقطه متوقف کنید. پس از طی یک مسافت مشخص، گوی خود به خود و توسط سیستم منفجر می شود.

اگر قبل از زمان انفجار توپ، آن را متوقف کرده باشید، مقدار سرمایه اولیه وارد شده در بازی شما به مقدار ضریب در سایت بازی انفجار شرطی تک شوت افزایش می یابد. اما اگر توپ را تا زمان منفجر شدن توسط سیستم متوقف نکنید بازی را خواهید باخت. انفجار توپ توسط سیستم کاملا تصادفی است و ممکن است در هر ضریبی به شکل ناگهانی متوقف شود.

شما می توانید بدون هیچ گونه محدودیتی بار ها بازی انفجار را در سایت بازی انفجار آنلاین تک شوت بت انجام دهید و به سود مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. تک شوت به شما این امکان را می دهد که به هر مقداری که تمایل دارید، روی بازی انفجار سرمایه گذاری کنید و برنده این بازی باشید.

شما می توانید از طریق لینک بدون فیلتر سایت بازی انفجار تک شوت، بدون نیاز به وی پی ان یا فیلتر شکن وارد تک شوت شده و یک بازی انفجار هیجان انگیز را تجربه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *