فهرست بستن

حکم آنلاین در سایت تک شوت

حکم آنلاین در سایت تک شوت

سایت حکم آنلاین تک شوت

بدون شک،، بازی حکم از پرطرفدار ترین بازی های با ورق در ایران است. تقریبا تمام کسانی که آشنایی اندکی با ورق ها و بازی های مربوط به آن دارند، با بازی حکم آشنا هستند.

سایت حکم آنلاین تک شوت

یکی از هیجان انگیز ترین بازی ها در سایت تک شوت، که مورد توجه اکثر کاربران ایرانی قرار گرفته است، بازی حکم آنلاین است. در این بازی با داشتن ساده ترین مهارت ها می توانید با بازی در سایت پیش بینی و شرط بندی تک شوت به در آمد های بالا برسید.

در بازی حکم دو نفره، یکی از کاربران به عنوان حاکم بازی انتخاب می شود. او با توجه به برگ های اولیه خود یکی از برگ ها که بیشترین تعداد ارزش را در برگه های اولیه دارند را به عنوان حکم بازی انتخاب می کند.

پی از این برگ انتخاب شده که می تواند گشنیز، خشت، پیک و دل باشد را انتخاب می کند. (حالت خال وسط یار، سرس، نرس، آس نرس هم ممکن است که در مباحث بعدی به آنها اشاره خواهیم کرد) پس از این ارزش برگ های حکم دارای بیشترین ارزش بین ورق ها هستند و هر یک از کاربران تلاش می کنند تعداد بیشتری از برگ های حکم را جمع کنند.

ارزش گذاری کلی برگ ها از زیاد به کم است. بالا ترین برگه با بیشترین ارزش آس است، سپس شاه، بیبی، سرباز و بعد از آن ها اعداد 10 تا 2. البته یک برگه حکم با ارزش به عنوان مثال 2، از برگه آس غیر حکم ارزش بالایی دارد، مگر اینکه حالت نرس اعلام شود. در این شرایط دقیقا برعکس است و برگه های دارای عدد کمتر ارزش بیشتری دارند. و حکم به عنوان اولین برگه در هر دست است.

یعنی بالا ترین برگ در هر دست، کمترین برگ در بین اولین برگ زمینه بازی است. در شرایط آس نرس دقیقا همین شرایط حاکم است با این تفائت که آس ارزش کمتری از سایر برگ ها دارد.

در حالت سرس بالاترین برگ از برگ زمینه دارای بالا ترین ارزش است. حکم خال وسط یار هم در بازی های چهار نفره رخ می دهد و در زمانی حاکم از آن استفاده می کند که ارزش برگ هایش چندان نباشد و برگ سوم یار یا بازیکن رو به روی خود را به عنوان خال حکم انتخاب می کند.

بازی حکم بیشتر از اینکه شانس در آن دخیل باشد به مهارت های بازیکنان مربوط است. و شما می توانید با داشتن مهارت های اندک در این بازی به راحتی به عنوان برنده بازی اعلام شوید.

بازی حکم در سایت تک شوت در اختیار کاربران است و شما می توانید بدون نیاز به فیلتر شکن و وی پی ان از طریق آدرس بدون فیلتر سایت تک شوت وارد آن شوید. لینک بدون فیلتر سایت تک شوت به طور مداوم با تغییرات جزئی آپدیت می شود و در اختیار شما قرار می گیرد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

androidapp